14 lutego Centrum Leczenia Żywieniowego Nutricare obchodziło dziesięciolecie działalności.Ostatnia dekada to dla nas niewyczerpane źródło nowych doświadczeń i ciągłego rozwoju.

Poniżej chcemy przytoczyć kilka słów od dr n. med. Krzysztofa Figuły – jednego z “Ojców-Założycieli” Nutricare:

Kochani,10 lat Nutricare! ;)) i przegapiłem…gdyby nie Asia , mój konsultant od mediów społecznościowych wciąż bym nie wiedział o poście. Na swoje usprawiedliwienie: prawie nie zaglądam na Fb…Ale wiadomo, że jakbym nie przeżywał, nie liczy się bez informacji na Fb.

No to Wam opowiem jak to było, bo to fajne i dla nas ważne. Początek jak z polskiego filmu… „ja nie mam nic, Ty nie masz nic, więc razem mamy w sam raz tyle, żeby postawić fabrykę..”. Dwóch przyjaciół, pytanie: dlaczego nie my? I zero doświadczenia w biznesie. Sporo lęku, słowo spółka kojarzyło nam się głównie z tym, że jak się na coś umówimy to tak będzie

Uczyliśmy się od ekipy Nutrimedu, potem Szpitala w Skawinie. Specjalne podziękowania dla Magdy, Moniki i wszystkich pielęgniarek- za wiedzę. Przejęliśmy pewien standard i nieskromnie powiem…ulepszyliśmy go.

Uznaliśmy, że droga jest równie ważna jak cel. Dziękuję również Łukaszowi N., który był z nami, gdy tego potrzebowaliśmy. I Monice za wsparcie dietetyczne. Potem było jak w amerykańskim filmie…Szybki wzrost, sporo polityki, trochę kompromisów (czasami może zbyt dużo?), poważne rozmowy z różnymi grubymi rybami…i próba wrogiego przejęcia ;)) Uff..działo się. A my uczyliśmy się jak szaleni. Dziękuję Dorocie Pawłowskiej za klasę i uścisk dłoni po przegranym (jak się okazało pozornie ;))) konkursie. Powstał Zespół, któremu dziękuję szczególnie. Każdemu za to, co wnosi. Różnorodność nas wzmacnia. Łączy nas wspólne patrzenie na świat…i jak coś się dzieje sformułowanie navy sealsów: „the only easy day was yesterday”

Dziękuję: Łukaszowi, Szymonowi, Michałowi, Kasi,Kasi i Kasi, Magdzie, Markowi, Ani, Ani, Ani…i Ani ;)) Wioli,Bożenie, Ali, Jackowi, Monice oraz duetowi Ilona i Robert

Dziękuję wszystkim dobrym osobom, które nam pomagały i pomagają, a o których nie mogę napisać.Naszym Pacjentom. Jesteśmy dla Was.Naszym Partnerom. Za profesjonalizm. Nutricare zmieniło moje życie. Dziękuję człowiekowi, który tych słów nie przeczyta bo nie ma Fb ;)) : Tomkowi. Za przyjaźń. Ponad i pomimo. Gdyby Nutricare zaistniało tylko po to było warto.

Dziękuję serdecznie wszystkim, których spotkaliśmy po drodze. Jak cos było nie tak przepraszam.No i Asi…nie tylko za śledzenie Fb

Szukaj na stronie