Krzysztof Figuła dr n.med

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, współzałożyciel Nutricare. Chirurg, endoskopista, przedsiębiorca, mąż i ojciec.

Tomasz Kowalczyk dr n.med

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Do głównych zainteresowań zawodowych i naukowych należą chirurgia minimalnie inwazyjna, chirurgia onkologiczna, ultrasonografia, leczenie żywieniowe (dojelitowe i pozajelitowe) oraz opieka metaboliczna i żywieniowa w okresie okołooperacyjnym.

Łukasz Turczynowski dr n.med

Specjalista chirurgii ogólnej. Zajmuje się przede wszystkim diagnostyką i leczeniem chorób przewodu pokarmowego, chirurgią przepuklin, proktologią oraz leczeniem żywieniowym.

Szymon Pietruszka dr.n.med

Specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Wydziału Lekarskiego CM UJ, gdzie pracował jako asystent, przekazując studentom wiedzę z zakresu chirurgii. Jego największą pasją zawodową jest endoskopia.

Michał Kozień lek.med

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Doświadczenie zdobywał w ośrodkach w Wielkiej Brytanii, od 2009 związany z krakowskimi szpitalami.

Katarzyna Szlachetka lek.med.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista chirurgii ogólnej i endoskopista.

Magdalena Węglowska-Jędryka lek. med.

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, na co dzień związana jest z krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera, gdzie pracuje na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz jest członkiem szpitalnego zespołu ds. żywienia.

Marek Czarciński lek.med

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, specjalista medycyny ratunkowej i specjalista pediatrii.

Anna Biedrońska magister pielęgniarstwa
specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego

Anna Szczypka magister pielęgniarstwa
specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego

Wioletta Jaskuła pielęgniarka dyplomowana

Bożena Pawłowska mgr dietetyk

Szukaj na stronie