Krzysztof Figuła dr n.med

Specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej, współzałożyciel Nutricare. Chirurg, endoskopista, przedsiębiorca, mąż i ojciec.

Tomasz Kowalczyk dr n.med

Doktor nauk medycznych, specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej. Do głównych zainteresowań zawodowych i naukowych należą chirurgia minimalnie inwazyjna, chirurgia onkologiczna, ultrasonografia, leczenie żywieniowe (dojelitowe i pozajelitowe) oraz opieka metaboliczna i żywieniowa w okresie okołooperacyjnym.

Szymon Pietruszka dr.n.med

Specjalista chirurgii ogólnej, absolwent Wydziału Lekarskiego CM UJ, gdzie pracował jako asystent, przekazując studentom wiedzę z zakresu chirurgii. Jego największą pasją zawodową jest endoskopia.

Michał Kozień lekarz

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii. Doświadczenie zdobywał w ośrodkach w Wielkiej Brytanii, od 2009 związany z krakowskimi szpitalami.

Katarzyna Szlachetka lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista chirurgii ogólnej i endoskopista.

Magdalena Węglowska-Jędryka lekarz

Specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, na co dzień związana jest z krakowskim Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera, gdzie pracuje na stanowisku starszego asystenta na Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz jest członkiem szpitalnego zespołu ds. żywienia.

Tomasz Mozdyniewicz lekarz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Starszy asystent w Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Specjalistycznego im. S. Żeromskiego w Krakowie.

Magdalena Tomas lekarz

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Ogólnej odbywała w Oddział Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii SU w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach i konferencjach. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Członkini Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Anna Cholewa-Król lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalista chirurgii ogólnej, aktualnie starszy asystent Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego im. L. Rydygiera w Krakowie.

Katarzyna Świderek lekarz

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii.

Anna Biedrońska magister pielęgniarstwa
specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego

Anna Szczypka magister pielęgniarstwa
specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego

Wioletta Jaskuła pielęgniarka dyplomowana

Bożena Pawłowska mgr dietetyk

Szukaj na stronie